Výroba samolepek

Na našem vlastním tiskovém solventním stroji Vám vyrobíme pvc samolepky z Vámi dodaných dat či fotografií, případně z námi zpracovaných návrhů.

Tiskové rozlišení je 1080x720dpi, při CMYK barevnosti,  pro lepší odolnost v exteriéru dokážeme samolepky opatřit UV laminací.

Typy samolepek:

Tvarově ořezaná samolepka

Samolepku ořeže plotr do požadovaného tvaru, zůstává však na podkladovém papíře a to buďto v šíři role, případně naformátovaná rovnými řezy na archy či jednotlivé kusy (je třeba specifikovat v objednávce). Pro ořez není třeba přípravy raznice, vše probíhá digitální cestou.

Samolepky zevnitř na sklo

Samolepka lepící ze stejné strany jako je lepidlo. Používá se v místech kde může hrozit nechtěné poškození či strhnutí samolepky. Samolepka se lepí na vnitřní stranu skla (např. výloha či vstupní dveře), motiv je vidět zvenčí. Tyto samolepky vyrábíme digitální technologií. Samolepky zevnitř na sklo můžeme dodat i tvarově ořezané.

Oboustranná samolepka

Samolepka s motivem viditelným z obou stran, zpravidla lepená na průhledný podklad (typicky prosklené vchodové dveře a nápis „sem, tam“. Tiskneme opět digitálně, tvarový ořez je i v tomto případě možný, je však záhodno dodržet vzdálenost tištěných motivů od ořezaného okraje samolepky alespoň 3mm.

Holografické samolepky

Digitálně tištěné samolepky s tvarovým ořezem na „holografické“ folii, typicky vhodné pro označení „nezkopírovatelných“ dokumentů, apod.

Reflexní samolepky

Tištěné i řezané reflexní samolepky z folie která po nasvícení odráží světlo. Ideální pro ochranné či bezpečnostní prvky jako je např. dopravní značení, rizkové části strojů či pracovišť, apod.

Bezpečnostní samolepky / pečetící samolepky

Tyto samolepky vyrábíme z tenké, velmi křehké folie, která se při pokusu o odstranění poškodí, tj. bez poškození ji nelze odstranit. Ideální jako pečetící známka, ochranný prvek výrobků, zaplombování dvířek technologických zařízení, apod.

Podlahové samolepky

digitálním tiskem vyrobené samolepky s vysoce odolnou laminační folií, vhodné např. na podlahu supermarketů, pro trvanlivé vyznačení diskrétní zóny, označení, případně označení míst v průmyslových provozech, kde je vyžadována vyšší odolnost samolepky.

 

 Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

graphicart-logo-web